Smart Body Trainer

Smart Body Trainer to inicjatywa dwójki trenerów personalnych – Łukasza Kończaka oraz Moniki Kranich. Oprócz nich w SBT pracują Ernst Linda i Paulina Szydlik. Trenerzy służą profesjonalnymi poradami oraz programami treningowymi, dzięki którym każdy może zrealizować swój wymarzony cel.

Trenerzy Smart Body Fitness szczególny nacisk kładą na bezpieczeństwo i dobre samopoczucie osoby ćwiczącej. Zdają sobie sprawę, że do ciężkiego wysiłku łatwo się zniechęcić, dlatego do każdego podchodzą indywidualnie uwzględniając dotychczasowe doświadczenie sportowe, staż treningowy, proporcje ciała oraz ewentualne przeciwwskazania zdrowotne do wykonywania niektórych ćwiczeń. Do treningów wykorzystują w zależności od doświadczenia klienta, maszyny oporowe, wolne ciężary, taśmy TRX, odważniki kulowe kettlebell, skrzynie, stepery czy też klasyczne drążki do podciągania. Sesje są ułożone tak, aby w sposób progresywny stawiać coraz większe wymagania, a równocześnie zachęcić ćwiczących do dalszych treningów i wytrwaniu w postanowieniach.

Smart Body Fitness pomaga w uzyskaniu standardowych niemal rezultatów – uzyskania masy mięśniowej i rzeźby oraz zrzuceniu zbędnych kilogramów. Oprócz nich, kwalifikacje trenerów pozwalają na prowadzanie bardziej wymagających treningów, np. dla kobiet w ciąży i po porodzie. Rozpisują i prowadzą też treningi przygotowujące do zdania egzaminów sprawnościowych w służbach mundurowych, a także korygujące postawę. SBF to także doradztwo dotyczące właściwej diety i suplementacji sportowej. Swoje usługi trenerzy personalni świadczą na terenie całego Gdańska, także w domach klientów.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *