Active Life

Pod nazwą Active Life kryje się grupa trenerów osobistych działających na terenie Gdańska, którzy za cel obrali szeroko rozumianą poprawę kondycji i tężyzny fizycznej klientów. Active Life powstało z inicjatywy doświadczonego trenera Marka Dembka. Obecnie zespół tworzy 6 trenerek i trenerów, którzy mogą poszczycić się uzyskaniem wykształcenia kierunkowego i ukończeniem licznych kursów w zakresie fitnessu i kultury fizycznej.

Każdy z trenerów Active Life specjalizuje się w innym rodzaju treningów, który przynosi inne rezultaty. Pozwala to na wybór najlepszego trenera, który najszybciej doprowadzi do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. A więc jeden z trenerów specjalizuje się w treningu wzmacniającym i funkcjonalnym, inny w nabieraniu masy mięśniowej i poprawianiu mobilności. Każdy ma inne ograniczenia ruchowe, predyspozycje, potencjał genetyczny i cele, i te wszystkie czynniki ekipa Active Life bierze pod uwagę.

Trenując z Active Life będzie się korzystało z masy własnego ciała, steperów, wolnych ciężarów (hantli i sztang), kettli czy taśm TRX. Początkującym adeptom fitnessu i sportów siłowych, trenerzy pokarzą jak prawidłowo ćwiczyć na maszynach oporowych. Pojedyncza sesja treningowa trwa między 60 a 90 minut, w zależności od poziomu, jaki reprezentuje ćwiczący i rodzaju ćwiczeń. Można wykupić pakiety 8, 12 lub 20 treningów. Dodatkowo Active Life oferuje treningi online, rozpiski diet i ćwiczeń a także treningi zdalne z materiałami video. Z trenerami współpracują także profesjonalna dietetyczka i rehabilitant, których doświadczenie wspomaga uzyskanie pożądanych rezultatów.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *