Be Diet Gdańsk

Be Diet to catering dietetyczny oferujący zdrową dietę pudełkową. Team najsłynniejszej polskiej trenerki fitness Ewy Chodakowskiej dba o jakość i zbilansowanie posiłków.

Be Diet wykorzystuje jedynie zdrowe i mało przetworzone składniki do przygotowywania posiłków. W menu nie znajdziemy smażonych na głębokim tłuszczu dań, ani żadnych „gotowców”. Przy komponowaniu jadłospisów firma bierze pod uwagę specjalne potrzeby żywieniowe, alergie pokarmowe oraz cele, jakie klienci zamierzają dzięki diecie osiągnąć.

Korzystanie z cateringu Be Diet znacznie ułatwia zrzucenie wagi, nabranie masy mięśniowej lub utrzymanie właściwej masy ciała. Przygotowujący codzienne jadłospisy dietetycy stale współpracują z Ewą Chodakowską. Wyśmienity smak, aromat i apetyczny wygląd posiłków to zasługa wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy.

Be Diet dostarcza codziennie pod drzwi klienta 5 zbilansowanych posiłków o ustalonej porze w godzinach porannych. Firma obsługuje klientów na terenie całego Krakowa. Z ich barków zdjęte zostają wysiłek i zmartwienia związane z bilansowaniem i samodzielnym gotowaniem posiłków, a także nużące kolejki w marketowych kasach. Zyskany czas można przeznaczyć na treningi, regenerację lub spędzenie czasu z rodziną.

Ewa Chodakowska podniosła z kanap i zachęciła do ruchu miliony Polek i Polaków. Dzięki niej wiele osób rozpoczęło zdrowe życie i w ogóle ruszyło się rekreacyjnie po raz pierwszy od czasów szkolnego wf-u. Polegając na efektach dzięki treningom Chodakowskiej, można również zaufać jej cateringowi, który doskonale przyspieszy uzyskanie wymarzonej sylwetki.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *