Body Chief

Body Chief to catering dietę pudełkową pod drzwi klienta. Proponowane menu zawiera całodzienne wyżywienie, opierające się na smacznych i zdrowych posiłkach. Body Chief może poszyczyć się tym, że z jego usług korzystają znani i lubiani ze świata klutury i sportu, tacy jak np.: Magda Gessler, Barbara Kurdej-Szatan, Damian Janikowski, czy też Łukasz „Juras” Jurkowski.

Catering proponuje 11 pełnych programów żywieniowych i 2 zestawy detoksykujące opierające się na kompozycji soków pozbawionych sztucznych konserwantów i cukrów. Z jadłospisów można wybrać dietę dla sportowców, klasyczną ale doskonale zbilansowaną, wegetariańską, dietę o niskim indeksie glikemicznym, dla osób uczulonych na laktozę i gluten, a także specjalny program dla młodych mam i dla rekonwalescentów.

Ilość kalorii w większości jadłospisów mieści się między 1000 a 2500 kalorii. Wyjątek stanowi dieta sportowa, która z oczywistych względów – wyników treningowych, może mieć nawet 4000 kalorii, a także program junior, która zawiera 1500 kalorii. Doświadczeni dietetycy dbają o właściwe zbilansowanie dań, natomiast kucharze o wyśmienitą kompozycję smaków i aromatów przygotowywanych posiłków.

Body Chief troszczy się nie tylko o klientów ale też o środowisko naturalne. Posiłki pakowane są
w ekologiczne (90% celulozy) pudełka. Firma dostarcza posiłki na obszarze całego Gdańska a dostawa jest całkowicie darmowa. Dostawa ma miejsce rano a zamówienie realizowane jest już na drugi dzień po zamówieniu odpowiedniego jadłospisu.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *