Calypso

Calypso to klub fitness mieszczący się na gdańskim Przymorzu. Boagte wyposażenie i doświadczony zespół trenerów umożliwiają wszechstronny rozwój fizyczny osób ćwiczących. W klimatyzowanych salach, można odbyć ciężki i satysfakcjonujący trening zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami.

W klubie fitness Calypso można skutecznie się rozgrzać używając jednej z wielu maszyn cardio. Do wybory są bieżnie i rowerki stacjonarne, ergometry wioślarskie, oraz orbitreki. Klubowa siłownia jest doskonale wyposażona w klasyczne hantle i sztangi do ćwiczeń z wolnymi ciężarami. Dla początkujących i chcących poprawić definicję wybranych partii mięśniowych, przeznaczone są maszyny oporowe do ćwiczeń izolowanych. Na sali wyznaczono także strefę treningu funkcjonalnego, piłkami lekarskimi oraz bosu, drabinkami, poręczami do dipów i drążkami do podciągania. Znajduje się też tam duży zestaw odważników kulowych – kettlebell o różnym ciężarze. Na siłowni można skorzystać z usług trenerów personalnych, którzy służą radą, oraz mogą rozpisać najwłaściwszy dla danej osoby trening.

Calypso proponuje też szeroki wachlarz grupowych zajęć. Osoby lubiące ćwiczenia w towarzystwie innych, którzy dążą do tego samego celu mogą zapisać się na Zumbę, power bike, power-pump, ABT, express tabatę, trampoliny i aerobik na bazie salsy. Trenujący, którzy nie chcą tak intensywnych zajęć, lub pragnący poprawić swoją mobilność, znajdą zajęcia stretchingowe, jogę i specjalne treningi wzmacniające kręgosłup. Po treningu, dostępna dla klubowiczów jest strefa wellness z sauną.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *