Dieta pudełkowa w Gdańsku – 3 wyjątkowe propozycje zdrowego cateringu

Ciągle masz ochotę zacząć zdrowo jeść, ale obowiązki życia codziennego mają inne plany względem Twojego zdrowia? To problem coraz to większej liczby Polaków. Resztki czasu, który mamy po ciężkim dniu chcemy spędzić z bliskimi, a to pozostawia niewiele czasu na gotowanie. Rozwiązaniem tej sytuacji może być dieta pudełkowa.

Ranking diety pudełkowej – czemu to ważne?

W dobrej diecie to uwzględnienie wielu czynników, w tym parametrów fizjologicznych, zapotrzebowania na kalorie, nietolerancje pokarmowe, rytm i aktywność osoby, nietolerancje pokarmowe, a przede wszystkim nie możemy zapomnieć o tym, aby jedzenie nie było obowiązkiem, a przyjemnością. Czy więc jest to możliwe bez żmudnych godzin w kuchni, które odbierają Ci cenny czas? W Gdańsku możemy przekonać się, że to nie problem.

Catering dietetyczny Gdańsk – ranking 3 najlepszych firm

  1. BeDiet Catering

Sygnowana przez samą Ewę Chodakowską, firma ta prowadzi w naszym rankingu nie bez powodu. Oferta zawierająca w sobie 5 posiłków dziennie, które są spersonalizowane dla Ciebie przez doświadczonych dietetyków kierujących się wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), a przygotowane dzięki kunsztowi kucharskiemu mistrzów swojej profesji, dają nam energię przez cały dzień.

BeDiet oferuje jedzenie dla wszystkich kubków smakowych, a więc nie musisz obawiać się braku swoich ulubieńców na talerzu. Posiłki są dostarczane w wygodnych, poręcznych pojemnikach pod Twoje drzwi, tak abyś mógł je mieć ze sobą przez cały dzień, niezależnie czy pracujesz, ćwiczysz, czy odpoczywasz!

Z BeDiet będziesz czekał na swój posiłek z podekscytowaniem. Zdrowe jedzenie to nie obowiązek, to przyjemność.

2. Body Chief

Oferująca na swojej stronie aż 13 różnych diet firma dostarczająca pięć pełnowartościowych dań każdego dnia wielu gdańszczaninom. Wiedza kulinarna i dietetyczna daje nam dania niezwykle pyszne i zdrowe. Spośród 13 diet możemy również wybrać kaloryczną dawkę, która jest nam potrzebna. Zazwyczaj Body Chief oferuje diety od 1000 do 2500 kcal, ale dla sportowców w swojej Diecie Sport, zwiększa tę ilość nawet do 4000 kcal, co każdemu z miłośników ruchu na pewno się spodoba. Dla wszystkich dbających o środowisko, informacja o tym, że pudełka jak i sztućce są łatwo biodegradowalne.

3. Smakoszowo

Na stronie tej firmy znajdziemy bardzo wnikliwy wywiad dietetyczny w postaci formularzu, dzięki któremu o nasze potrzeby będą dbali odpowiednio dobrani specjaliści, aby nasze jedzenie było zdrowe i smaczne.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *