Igor Janik

Jeśli ktoś szuka w Gdańsku trenera osobistego, który jest sportowcem i ma doświadczenie na poziomie olimpijskim, powinien zwróć się do Igora Janika. To utytułowany oszczepnik, mający na koncie wiele zawodów i dwukrotne uczestnictwo w Igrzyskach Olimpijskich (Pekin 2008 i Londyn 2012). Stawał na podium mistrzostw Polski, Europy i Świata. Choć zawodowo sportu już nie uprawia, nadal trenuje i swoim doświadczeniem dzieli się z klientami.

Oprócz u samego Igora, trening można zamówić u jego małżonki – Katarzyny, wieloletniej szczypiornistki i sędzi spotkań piłki ręcznej kobiet. Ci doświadczeni sportowcy oferują szeroki zakres zajęć, które poprawiają kondycję i tężyznę fizyczną w wieloraki sposób. Proponują treningi siłowe i funkcjonalne, zajęcia szybko spalające tłuszcz, intensywne treningi cardio i modelujące sylwetkę. Oprócz tych, nastawionych na poprawę umięśnienia, wydolności i wytrzymałości sportowej treningów, Janikowie oferują też treningi specjalne. Zaliczają się do nich treningi dla kobiet w ciąży i po porodzie, treningi rehabilitacyjne i nastawione na rozciąganie oraz poprawę mobilności. Doświadczenie sportowe Igora i Katarzyny sprawia, że trenowanie z nimi jest bezpieczne i skuteczne, są zdolni z wyprzedzeniem zapobiec kontuzjom, jak i pomóc szybko się z nich wyleczyć.

Oprócz treningów, które można odbywać o każdej porze roku, Igor Janik zachęca do morsowania. Prowadzi więc zajęcia przygotowujące do sezonu morsowego i sam w nich uczestniczy. Janikowie służą także poradami dietetycznymi i przygotowaniem odpowiedniego jadłospisu. Katarzyna Janik jest także dyplomowaną masażystką, oferuje więc sesje masażu, dobrane indywidualnie pod dolegliwości i potrzeby klientów.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *