Wszystko Co Kocham

Gotowanie to Wszystko, co Kocham! Ty też tak masz?
Zobacz nasze tricki oraz porady najlepszych kucharzy!

Facebook  Szukasz przepisu na obiad? Zobacz nasz profil na Facebooku!

Wybierz kubki
jednorazowe
na każdą okazję

 

Gdzie można kupić kubki jednorazowe?

Już niedługo grill ze znajomymi albo parapetówka w Twoim nowym domu? Planowanie imprezy to masa obowiązków – zaplanować i przygotować przekąski, kupić napoje, przygotować stół i posprzątać mieszkanie, które po imprezie i tak będzie wyglądało, jak przed sprzątaniem, a nawet gorzej! Spokojnie, wiemy co zrobić, żeby chociaż trochę ułatwić Ci przygotowania. Zajrzyj do sklepu vi-GO! lub odwiedź najbliższy market – znajdziesz w nim produkty vi-GO!, z którymi przygotujesz każdą imprezę! Produkty idealne na domówkę, parapetówkę, imprezę w ogrodzie, a nawet ognisko w lesie. Nie musisz wszędzie zabierać ze sobą zastawy stołowej i sztućców. Wybierz jednorazowe kubki, talerze i widelce – najlepiej te, wykonane z materiałów biodegradowalnych. To oszczędność czasu dla Ciebie bez szkód dla środowiska!

 

Planujesz imprezę w ogrodzie?

Czy wiedziałeś już o jednorazowych naczyniach wykonanych z otrębów? Są w pełni bezpieczne, nie rozpuszczają, a do tego po spałaszowaniu kiełbaski z grilla, możesz zjeść także talerze. Wcale nie żartujemy! Koniecznie zobacz biodegradowalne naczynia z otrąb.

Pomożemy Ci w gotowaniu

Planujesz przygotować Twoją popisową zapiekankę na imprezę ze znajomymi, a wiesz, że znów nie oddadzą Ci foremek przez miesiąc? Spokojnie, wcale nie musisz się tym martwić. Wybierz jednorazowe foremki, w których możesz upiec i podać zapiekanki bez konieczności odczyszczania foremek. Nie musisz dziękować!

 

Znajdziesz u nas ponad 100 przepisów na desery

Czytaj porady, które sprawią, że będziesz mistrzem kuchni

Wybierz gadżety, które ułatwią Ci codzienne gotowanie

 

W końcu umiem gotować!

Zawsze to mój mąż gotował, a ja kompletnie się na tym nie znałam. Niedawno postanowiłam zrobić mężowi niespodziankę i przejąć jego kuchenne obowiązki. Na początku szło mi bardzo koślawo, bo nie wiedziałam ile dosolić, czym doprawić i ile gotować. Na szczęście znalazłam Wszystko, co kocham i gotowanie stało się dla mnie o wiele prostsze. Znalazłam u Was przepisy, które nawet ja mogę wykonać oraz porady, które sprawiły, ze gotowanie stało się dla mnie o wiele prostsze! Dzięki wielkie i polecam każdemu, kto ma problemy z gotowaniem!

Aleksandra Połomska [Kołobrzeg]

 
Przygotuj grilla z jednorazowymi zestawami piknikowymi! Nie musisz zabierać na grilla całej zastawy stołowej!

Prawa autorskie zastrzeżone © Copyright 2018 przez Wszystko co Kocham
Wparcie zapewnia Agnieszka Mazurska

Gotowanie to wszystko, co kocham! A Ty?

papierowe worki » torebki śniadaniowe » woreczki do mrożenia » papier śniadaniowy »