Dzień próbny cateringu dietetycznego w Gdańsku- które firmy go oferują?

Nie jesteś pewny, czy zadowoli Cię jakość serwowanego cateringu? Obawiasz się nie słuchania się Twoich zaleceń do alergenów, które Cię uczulają? A może po prostu nie jesteś pewien czy smak firmy Cię... Czytaj więcej »

Zdrowe jedzenie Gdańsk, czyli najlepsze miejsca do jedzenia

Nie bagatelizujmy naszych posiłków w zdrowym trybie życia. Przy wprowadzaniu zdrowych nawyków stawiamy na regularność. Dzięki profesjonalistom stało się to proste i smaczne nie tylko wtedy, gdy mamy czas na długie wieczory... Czytaj więcej »

Najlepsza dieta pudełkowa w Gdańsku – 5 kroków, aby wybrać najlepiej

Czy często znajdujesz się w sytuacji braku czasu i energii na przygotowanie sobie jakiegokolwiek posiłku, a co dopiero zdrowego i smakowitego dania? Czy często kupujesz śmieciowe jedzenie, które kosztuje zdecydowanie za dużo... Czytaj więcej »

Dieta z dostawą w Gdańsku – sprawdzamy, czy to dobre rozwiązanie

Znów mija kolejny dzień, który miał być tym, w którym będziesz odżywiać się zdrowo, ale brak czasu pokrzyżował Ci plany? Nie jesteś jedyną taką osobą. Dieta pudełkowa jest coraz popularniejsza, szczególnie u... Czytaj więcej »

Dieta pudełkowa w Gdańsku – 3 wyjątkowe propozycje zdrowego cateringu

Ciągle masz ochotę zacząć zdrowo jeść, ale obowiązki życia codziennego mają inne plany względem Twojego zdrowia? To problem coraz to większej liczby Polaków. Resztki czasu, który mamy po ciężkim dniu chcemy spędzić... Czytaj więcej »

Dieta Gdańsk – 10 najlepszych firm dietetycznych

Minęły czasy wiary w same treningi i te, kiedy na odżywianie nie zwraca się uwagi dopóki nie zmienia się waga i obwód w talii. Dieta ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i... Czytaj więcej »

Catering dietetyczny w Gdańsku – jaki najlepiej wybrać?

Na początek zastanówmy się co sprawia, że dieta pudełkowa jest dobra dla Ciebie. Czy coraz częściej znajdujesz się w sytuacji, że obowiązki dnia codziennego nie zostawiają Ci jakiegokolwiek czasu na upragniony od... Czytaj więcej »

Active Life

Pod nazwą Active Life kryje się grupa trenerów osobistych działających na terenie Gdańska, którzy za cel obrali szeroko rozumianą poprawę kondycji i tężyzny fizycznej klientów. Active Life powstało z inicjatywy doświadczonego trenera... Czytaj więcej »

Smart Body Trainer

Smart Body Trainer to inicjatywa dwójki trenerów personalnych – Łukasza Kończaka oraz Moniki Kranich. Oprócz nich w SBT pracują Ernst Linda i Paulina Szydlik. Trenerzy służą profesjonalnymi poradami oraz programami treningowymi, dzięki... Czytaj więcej »

ZdroFit

Gdański klub ZdroFit oferuje szeroki zakres usług, mających na celu różnorodny rozwój fizyczny klientów. W klubie można zrzucić zbędne kilogramy tłuszczu i zyskać pożądane mięśni. Jest to możliwe zarówno w toku treningów... Czytaj więcej »