Maczfit

Maczfit to catering dietetyczny specjalizujący się w dostarczaniu posiłków pod drzwi klientów. Proponuje zestawy gotowych jadłospisów, a także takie, które umożliwiają nanoszenie zmian przez klienta a także detoks sokowy. Programy żywieniowe, Maczfit dostarcza na terenie całego Gdańska i obszaru Trójmiasta.

Podstawę cateringu Maczfit stanowią programy żywieniowe, układane przez wykwalifikowanych dietetyków. Troszczą się o należyte zbilansowanie posiłków, tak aby dostarczały wszystkich niezbędnych do właściwego funkcjonowania organizmu składników odżywczych. Dzięki zespołowi profesjonalnych kucharzy dania są smaczne, apetycznie pachną i wyglądają, co sprawia, że nie mogą się znudzić.

Jadłospisy uwzględniają specjalne wymagania żywieniowe i cele klientów, które dzięki diecie zamierzają osiągnąć. Przygotowano programy dla osób chcących zrzucić wagę, zyskać dodatkową i beztłuszczową masę mięśniową, uczulonych na laktozę i gluten, cukrzyków, osób cierpiących na Hashimoto oraz wegan i wegetarian. Firma proponuje także program Fit Office – posiłki do pracy nie zawierające śniadania lub kolacji. Dzienna kaloryczność posiłków, wynosi między 1000 a 3000 kalorii (w zależności od programu). Kaloryczność posiłków, klient wybiera sam podczas zamawiania odpowiedniego dla siebie menu.

Klienci mają możliwość ułożenia jadłospisu samodzielnie, opierając się na 20 daniach do wyboru. Ich kaloryczność zostaje wybrana z góry, tak jak przy wyborze stałych diet. Zyskują dzięki temu dodatkową kontrolę nad programem i całym procesem kontroli wagi.

Dostawy diet pudełkowych Maczfit mają odbywają się zawsze o ustalonych godzinach porannych.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *