Mister Hollister

Mister Hollister to trener personalny Mateusz Kępski. Na co dzień można spotkać go w gdańskim klubie fitness City Fit. Kępiński jest godnym zaufania trenerem, nie tylko przez swój staż treningowy, ale też przez niegdysiejszą otyłość, z którą skutecznie sobie poradził. Dzięki temu doświadczeniu wie doskonale, jak trudny potrafi być proces redukcji wagi i zna wszystkie błędy popełniane przez osoby zmagające się z nadwagą. Wykazuje się więc profesjonalizmem, wyrozumiałością i opracowywaniem najodpowiedniejszych programów treningowych dla danego klienta.

Do poprawy kondycji, tężyzny i sylwetki klientów, Mister Hollister wykorzystuje wszelkie dostępne narzędzia. Są nimi piłki fitness, maszyny oporowe do ćwiczeń izolowanych, wolne ciężary, kettle, taśmy treningowe i podstawowy „sprzęt” czyli samo ciało podopiecznego – w ćwiczeniach kalistenicznych. Rozpiska treningowa jest przygotowana tak, aby klient czynił stałe postępy i nie znudził się treningami, a więc zmienia się co 4-6 tygodni. Kępski pozostaje w stałym kontakcie z podopiecznymi, którzy w ramach usługi skorzystają z konsultacji z dietetykiem klinicznym.

Oprócz treningów personalnych, można zakupić w Mister Hollister treningi online. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą dojeżdżać na zajęcia stacjonarne, lub preferują treningi w domu. W zakres tej usługi wchodzi rozpisanie planu treningowego, filmy instruktażowe z prawidłowego wykonywania ćwiczeń i oczywiście stały kontakt z Mateuszem Kępińskim, który monitoruje postępy i udziela treningowych wskazówek.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *