Rukola Catering

Rukola to catering dietetyczny, działający na terenie całego Gdańska. Dostarcza zdrowe, zbilansowane i smaczne posiłki na cały dzień klientom pod drzwi. Dzięki temu zyskują cenny czas, który mogą poświęcić na rekreację, treningi lub odpoczynek.

Oferta cateringu Rukola opiera się na 13 jadłospisach, obejmujących całodzienne wyżywienie składające się z doskonale zbilansowanych i smacznych posiłków. Proponowana jest dieta służąca utrzymaniu zdrowej masy ciała, dieta o obniżonym indeksie glikemicznym, dieta paleo, dieta przeznaczona dla sportowców i amatorów uprawiających ciężkie ćwiczenia fizyczne, jadłospis bezglutenowy i/lub bezlaktozowy, dieta dla osób cierpiących na choroby tarczycy, dieta uwzględniająca wyłącznie mięso ryb oraz wegetariańska i wegańska. Na uwagę zasługuje zwłaszcza ta ostatnia, ponieważ Rukola jako jedna z niewielu firm cateringowych zawarła dietę całkowicie roślinną w swojej ofercie. Poza tym, można wybrać indywidualnie ustaloną dietę. To doskonała propozycja dla osób, które mają bardzo duże wymagania żywieniowe a stałe menu nie mogą im sprostać.

Rukola catering dostarcza posiłki codziennie rano o ustalonej godzinie. Dzięki temu klienci zyskują mnóstwo wolnego czasu. Nie muszą bilansować posiłków, ani samodzielnie ich gotować, a także nie tracą czasu na zakupy. Zyskane godziny mogą przeznaczyć na treningi, które przyspieszą uzyskanie wymarzonej sylwetki i na właściwą regenerację potreningową. Właściwa dieta w połączeniu z odpowiednim treningiem i regeneracją daje najlepsze rezultaty.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *