Smakoszewo

Smakoszewo jest firmą oferującą catering dietetyczny i okolicznościowy na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic. Zapewnia codzienną dostawę zdrowych posiłków, oraz catering okazjonalny, jako zdrową alternatywę dla tradycyjnej, nie zawsze służącej zdrowiu kuchni.

Catering Smakoszewo proponuje 6 gotowych programów żywieniowych. Do wyboru są więc diety służące utrzymaniu właściwej masy ciała, dietę dla osób aktywnych fizycznie, dietę dla aktywnych mam, dla cukrzyków, wegetariańską i bezglutenową. Dodatkowo Smakoszewa ma w ofercie dietę dla dzieci, lunch boxy i kurację detoksykującą opartą na sokach. Catering bardzo indywidualnie podchodzi do klientów ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Do tej grupy zaliczają się osoby ze znaczną otyłością, chorobami układu pokarmowego, chorobami tarczycy. Jeśli chciałyby skorzystać z usług Smakoszewa, najpierw kontaktują się z firmą, aby później dietetyk podczas darmowej konsultacji opracował odpowiedni jadłospis, którego cena ustalona zostanie indywidualnie.

Diety cateringu Smakoszewo składają się z 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków (wyjątkiem jest dieta Junior Box, w której skład wchodzą 3 posiłki). Dostarczane są pod drzwi klienta, od poniedziałku do piątku w godzinach od 3 do 8 rano. Inne godziny dostawy można uzgodnić po uprzednim kontakcie. Posiłki na weekend dostarczane są w piątki wieczorem. Dzięki cateringowi klienci zyskują mnóstwo czasu wolnego, oraz mają pewność, że spożywają zdrowe jedzenie, które korzystnie wpłynie na funkcjonowanie całego organizmu i pomoże osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *