Wszystko Co Kocham

Nadal pakujesz kanapki do torebek foliowych? No weź!
Postaw na ekologiczne rozwiązania i torebki papierowe

Facebook  Zobacz więcej naszych porad kulinarnych na Facebooku

Obejrzyj
papierowe torebki
śniadaniowe

 

Gdzie kupić papierowe torebki śniadaniowe?

Nadal codziennie zabierasz kanapki do pracy w foliowych reklamówkach? No coś Ty! Zużywasz aż 240 torebek rocznie! Wiedziałeś? A można inaczej! Pakując śniadanie w pojemniki śniadaniowe, w ogóle nie produkujesz odpadów. Nie przepadasz za takimi pojemnikami, bo kojarzą Ci się ze stresującym czasem podstawówki? Wybierz papierowe torebki śniadaniowe! Torebki dostępne są w wielu rozmiarach, więc nawet prawdziwy łasuch zmieści w nie swoje śniadanie. Ty będziesz miał pewność, że jesteś ECO, a Twoje kanapki zachowają świeżość i nie będą śmierdziały plastikiem. W końcu! A jeśli pasztet przesiąknie papier? Jeśli masz takie obawy, to wybierz torebki o większej grubości, np. 70 h/m2 (klasyczne torebki papierowe to gramatura ok. 28 h/m2). Masz pewność, że Twój pasztet jest bezpieczny!

 

Woreczki papierowe czy papier śniadaniowy?

Wszystko zależy od tego, w czym Ci wygodniej! Pakując kanapki w papier śniadaniowy masz pewność, że ogórek i sałata nie wypadną, a sos jogurtowy nie poplami istotnych dokumentów. Za to szybciej zapakujesz śniadanie w woreczki. A przecież rano liczy się każde 5 minut!

Jak przygotować się na piknik?

Już niedługo piknik lub impreza w ogrodzie i zastanawiasz się, jak się przygotować, aby podczas zabawy nie stracić całej zastawy stołowej? Koniecznie wybierz jednorazowe zestawy piknikowe wykonane z biodegradowalnych materiałów, np. z otrąb. To jedyne naczynia, które możesz zjeść po przygotowaniu posiłku!

 

Premium: Oferta przygotowana dla najbardziej wymagających

Produkty BIO: zestawy piknikowe wykonane z otrąb

Dla firm: opakowania gastronomiczne, pudełka na pizzę

 

Stałam się bardziej eko!

Przyznaję się bez bicia, że jeszcze do niedawna wykorzystywałam naprawdę dużą ilość foliowych torebek. Pakowałam w nie śniadanie, owoce w markecie, a nawet obierki – bo tak było wygodniej. Niestety nie zawsze wygoda się opłaca. Im więcej dowiaduję się na temat problemu odpadów na świecie, tym bardziej przestawiam się na życie ekologiczne. Zamiast reklamówek foliowych wybieram papierowe, zamiast jednorazowych pojemników ze styropianu – wielorazowe (nawet, jak idę do restauracji, to zabieram jedzenie w swoich pojemnikach. To niewiele dla mnie, a wiele dla natury.

Agnieszka Sztaba [Poznań]

 
Wybierz ofertę dla wymagających, a przekonasz się, czym jest dla nas produkt premium!

Prawa autorskie zastrzeżone © Copyright 2018 przez Wszystko co Kocham
Wparcie zapewnia Agnieszka Mazurska

Gotowanie to wszystko, co kocham! A Ty?

papierowe worki » woreczki do mrożenia » kubki jednorazowe » papier śniadaniowy »