TotalFitness

TotalFitness jest doskonale wyposażonym klub fitness posiadający 3 placówki w Gdańsku. Do dyspozycji klientów są sala fitness oraz obszerna siłownia. W klubie każdy może zadbać o swój rozwój fizyczny w najodpowiedniejszy dla siebie sposób.

W TotalFitness można rozgrzać się na swojej ulubionej maszynie aeorobowej. Skorzystać można z bieżni, orbitreków, rowerków stacjonarnych czy ergometrów wioślarskich. Niektórzy trenerzy zalecają krótki wysiłek po treningu właściwym, właśnie na jednej z tych maszyn. Sesję treningową można odbyć na maszynach oporowych takich jak modlitewniki czy wyciągi, gdy celem jest „atak” na wybraną grupę mięśniową. Można odbyć klasyczny trening wielostawowy na wolnych ciężarach z użyciem sztang lub hantli, a także trening funkcjonalny zużyciem tak prostych w budowie, ale wymagających sprzętów jak drążek do podciągania czy odważniki kulowe. Oczywiście do dyspozycji pozostają popularne taśmy TRX czy piłki lekarski i bosu. Klubowicze mogą skorzystać z usługi treningu personalnego pod okiem jednego ze współpracujących z klubem, doświadczonych trenerów.

Pod okiem trenerów odbywają się w TotalFitness zajęcia grupowe. To z reguły wymagające kondycyjnie ćwiczenia, muszą więc być prowadzone przez profesjonalistów. W gronie dążących do podobnych celów osób, ćwiczy się total cross, Zumbę, aerobox, Slavica Dance Fitness, stretching czy też mobility. Zajęcia te mają w sobie więcej zabawy niż żmudne przerzucanie żelastwa, jednak są równie wyczerpujące. Każdy może dobrać dla siebie najodpowiedniejszy rodzaj zajęć, dzięki którym osiągnie wymarzoną sylwetkę.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *