Dieta Gdańsk – 10 najlepszych firm dietetycznych

Minęły czasy wiary w same treningi i te, kiedy na odżywianie nie zwraca się uwagi dopóki nie zmienia się waga i obwód w talii. Dieta ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i wygląd. Korzystaj z wiedzy profesjonalistów!

Dieta Gdańsk – dietetyczne firmy cateringowe, czyli pełna obsługa w cenie

Przygotowywanie idealnie zbilansowanych posiłków, a także zaopatrywanie lodówki w świeże, dobrej jakości i zróżnicowane produkty to dla wielu osób wyzwanie. Czy jesteś wśród nich? A może mimo najszczerszych chęci i umiejętności brak Ci po prostu czasu na gotowanie. Bez obaw, dietetycy i kucharze stworzyli produkt, który zadba o potrzeby każdego. Mowa o diecie pudełkowej, czyli regularnie dostarczanych, gotowych posiłkach o określonych parametrach. Wśród firm dietetycznych oferujących catering wybraliśmy te najlepsze.

  1. Be Diet Catering – marka stworzona prze samą Ewę Chodakowską teraz pod drzwiami Twojego domu w wielu wariantach diet do wyboru i opieką dietetyków klinicznych.
  2. Rukola Catering to propozycja dla najbardziej wymagających klientów o specjalnych potrzebach żywieniowych. Dietę można dobrać nawet indywidualnie.
  3. Maczfit – firma stawia na dopasowanie do aktualnych gustów i zachcianek. To najmniej sztywne menu z naszych propozycji
  4. Smakoszewo – catering dietetyczny na co dzień i od święta (specjalne oferty świąteczne i okolicznościowe), a po świętach nawet wariant oparty na samych sokach.
  5. FitKing – dieta po królewsku, także specjalnie dla najmłodszych smakoszy

Dieta Gdańsk, gdy wolisz gotować sam

Upodobania i potrzeby są różne. Część osób znajduje spokój w przygotowywanych przez siebie posiłkach. Porady dietetyka i sprawdzone przepisy sprawdzą się także w takim przypadku. Odpowiedzialność za jakość produktów i dokładne przygotowywanie porcji spoczywa całkowicie na Ciebie. To też wielka frajda, bo możesz modyfikować potrawy i jeść dokładnie to o czym zamarzysz (w ramach ustalonej diety).

To Nasze Top 3 wśród firm oferujących jedynie porady dietetyczne:

  1. Slimfood – dietetyk z oryginalną ofertą dla par. Jak na dietę, to tylko razem
  2. Balance Dietetyk – mimo swobody w kuchni, konsultacje dietetyczną możesz uzyskać bez wychodzenia z domu – przez Internet
  3. Akademia Skutecznej Diety – przy tworzeniu planu żywieniowego zaczynają od… głowy, by wszystko było według Twoich potrzeb

Na uwagę zasługują także oferty konsultacji dietetycznej we wspomnianych firmach cateringowych: Be Diet Catering i FitKing.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *