CityFit

CityFit Gdańsk jest klubem fitness, do którego członkowie mają dostęp 24h na dobę. Oferuje szerokie możliwości poprawy kondycji, sprawności i siły. Do dyspozycji klubowiczów pozostają zajęcia grupowe jak i treningi indywidualne.

W klubie CityFit znajduje się szeroki wybór maszyn aeorobowych, na których można przeprowadzić skuteczną rozgrzewkę lub tzw. „cool down” czyli potreningowo lekko się poruszać w celu uspokojenia tętna i nie wychodzenia z klubu maksymalnie rozgrzanym. Maszynami tymi są bieżnie i rowerki stacjonarne, ergometry wioślarskie i orbitreki. Na sali treningowej znajdują się strefy przeznaczone do różnego rodzaju treningów. Strefa wolnych ciężarów do klasycznych treningów stojąc lub na ławeczkach z użyciem sztang i hantli, strefa treningu funkcjonalnego z drążkami do podciągania, taśmami TRX, odważnikami kulowymi i piłkami lekarskimi oraz bosu. Oczywiście miłośnicy treningów izolowanych znajdą dla siebie dużą strefę maszyn oporowych, takich jak atlasy czy wyciągi. Do dyspozycji w tych strefach znajdują się trenerzy personalni, którzy dobiorą każdemu klientowi właściwy rodzaj ćwiczeń.

Osoby, które wykupiły w CityFit karnet, mogą skorzystać z szerokiej gamy grupowych zajęć fitness. Do wyboru są stretching, city pump, body shape, brazylijskie pośladki, joga, city cross czy tabata. Dla początkujących prowadzony jest cykl zajęć wprowadzających. Ćwiczenia grupowe są z zasady bardziej wymagające wydolnościowo, więc warto nauczyć się podstaw pod okiem wykwalifikowanego zespołu trenerskiego.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *