ZdroFit

Gdański klub ZdroFit oferuje szeroki zakres usług, mających na celu różnorodny rozwój fizyczny klientów. W klubie można zrzucić zbędne kilogramy tłuszczu i zyskać pożądane mięśni. Jest to możliwe zarówno w toku treningów indywidualnych, jak i zajęć grupowych.

Na klubowiczów ZdroFit czeka obszerna siłownia, na której można wykonać wiele rodzajów ćwiczeń z obciążeniem oraz aerobowych. Maszyny cardio w rodzaju ergometrów wioślarskich, orbitreków, bieżni czy rowerków pozwalają na skuteczną rozgrzewkę całego ciała i pobudzenie układu krwionośnego. Na sali z maszynami oporowymi, wykona się trening izolowany, dla osób nie mogących z różnych powodów ćwiczyć z wolnymi ciężarami lub pragnących skupić się nad rozwojem konkretnej partii mięśniowej. Hantle i sztangi to doskonały sposób na klasyczny trening wielostawowy, dla wielbicieli klasycznego wyciskania żelastwa. Strefa funkcjonalna pozwala trenować na drabinkach, taśmach TRX czy z odważnikami kettlebell. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować część metod treningowych z każdej ze stref.

Trenerzy personalni czuwają nad bezpieczeństwem i prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń na siłowni. Jednakże w ZdroFit można zapisać się na zajęcia grupowe, prowadzone przez specjalistów. Dostępne są zajęcia Zumby i aerobiku na bazie tańca, wzmacniające i rozwijające oraz rzeźbiące brzuch i pośladki, interwałowe – szybko spalające tłuszcz. Poza nimi z zajęć skorzystać mogą osoby chcące wzmocnić kręgosłup czy też poprawić zakresy ruchu. Po treningu lub w dzień nietreningowy można skorzystać z sauny, dzięki której ciało odpręża się a regeneracja organizmu przyspiesza.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *