Good Luck Club

Good Luck Club jest gdańskim klubem fitness, który umożliwia wszechstronny rozwój fizyczny. Wybierając treningi indywidualne lub grupowe, można zrzucić wagę, nabrać masy mięśniowej, czy po prostu dać organizmowi zdrową dawkę przyjemnego ruchu.

Osoba, która zostaje członkiem klubu Good Luck, ma do wyboru indywidualne treningi siłowe oraz grupowe zajęcia fitness. Na siłowni dostępne są hantle, sztangi i ławeczki do odbywania klasycznych treningów z użyciem wolnych ciężarów. Dostępne są także maszyny, takie jak atlasy, wyciągi czy modlitewniki, dzięki którym można ćwiczyć wybrane partie ciała. Maszyny są też dobrym wyborem dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z dźwiganiem ciężarów. Do dyspozycji klubowiczów pozostają także drążki do podciągania oraz odważniki kulowe. Sesje treningowe mogą być prowadzone samodzielnie lub z trenerem personalnym, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji i dobierze trening indywidualnie pod potrzeby klienta.

W klubie fitness Good Luck do wyboru znajduje się szeroka gama zajęć grupowych. To alternatywa dla klasycznych ćwiczeń z ciężarami, oraz opcja dla osób lubiących towarzystwo podczas treningów. Proponowana jest więc tabata, specjalne ćwiczenia wzmacniające sekcję środkową (core) ciała, spalające tłuszcz, zajęcia na piłkach fitnessowych, interwały na rowerkach stacjonarnych czy też ABT i cross training. Dostępne są też treningi gimnastyczne, Zumba i ćwiczenia skoncentrowane na wzmacnianiu kręgosłupa. Zajęcia z reguły nie przekraczają godziny, wyjątkiem jest joga i cross training.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *