Strong Schab Fitness

Strong Schab Fitness to niewielki, ale świetnie wyposażony klub fitness mieszczący się w Gdańsku. Umożliwia wykonywanie zarówno ćwiczeń siłowych, cardio i grupowych treningów fitness.

Na siłowni można rozgrzać się na maszynach aerobowych, takich jak rowerki, bieżnie stacjonarne, orbitreki czy ergometry, dzięki czemu pobudzony zostaje układ krwionośny a wykonywanie właściwej sesji z ciężarami, staje się dużo bezpieczniejsze. Skoro mowa o ciężarach – siłownia dysponuje hantlami, sztangami, ławeczkami i ramami do treningu z wolnymi ciężarami. Oprócz nich do dyspozycji członków Strong Schab Fitness pozostają wyciągi, modlitewniki i atlasy do treningów dzielonych i izolowanych. Dzięki maszynom można trenować wybraną grupę mięśni i w sposób bezpieczniejszy rozpocząć przygodę z dźwiganiem żelastwa. Z siłowni można korzystać samodzielnie, lub ćwiczyć pod okiem trenera personalnego, co jest doskonałym wyborem dla osób początkujących, którym zależy na bezpieczeństwie i prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.

Treningi fitness w grupach, odbywające się w Strong Schab Fitness są alternatywą dla klasycznie rozumianego ćwiczenia na siłowni. Są to energetyzujące, dynamiczne zajęcia, które modelują sylwetkę i poprawiają kondycję oraz sprawność na różne sposoby. Wśród proponowanych zajęć grupowych znajdziemy interwały, HIIT, cross training oraz, co wyróżnia klub pośród innych, treningi MMA podzielone na dni stójkowe i parterowe. Klub posiada drużynę przygotowującą się do biegów Runmageddon, złożoną z jego członków i prowadzi też przygotowania do morsowania.

Recommended For You

About the Author: Patryś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *